ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://www.pisstak.com.

چه اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا !

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم تا به آنها به آنها در راستای مثبت بودن نظرشان کمک کنیم و به آنها پاسخ بدیم.

رسانه

ااگر تصویری در سایت آپلود کنید مانند تصویر پروفایل ما آنها را برایتان ذخیره میکنیم تا برایتان نمایش داده شود.

فرم‌های تماس

ما اطلاعاتی که شما برایمان از فرم تماس و یا پشتیبانی میفرستید ذخیره میکنیم تا بتوانیم با شما تماس بگیریم و شما را راهنمایی کنیم.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شما  به اشتراک گذاری نمیشود و نزد ما محفوذ است.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

 

جمع بندی کلی

تمام اطلاعاتی که شما ثبت میکنید  نزد ما محفوذ هست این اطلاعات شامل شماره، تصاویر ،آدرس ها و اطلاعات تماس شماست که ما برای پیگیری نظرات یا تماس با شما برای پیگیری سفارشات و یا راهنمایی شما استفاده میکنیم .

علاقه مندی 0
مقایسه